Wyświetl pojedynczy post
Reser
Senior Member
 
 
Od: 01.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3366
Stary 07.04.2011, 21:32
Panowie wiadomo już coś na temat tego, kto będzie transmitował Ekstraklasę w kolejnym sezonie? Ostatnio trochę nie miałem czasu śledzić tego tematu, a jestem niezwykle ciekawy.
Odpowiedz cytując