orzeu napisał(a):

K...a nóż się w kieszenie otwiera. Główna zapora w biznesach z Wielkim Bratem zniknęła to 1,2 mld oddali ruskim, a dla równowagi złupili swoich VAT-em i przeleli kasę do zusowskiej dziury bez dna.
W normalnym kraju media by o tym trąbiły przez miesiąc a u nas pier...lą o czemu Kaczyński poszedł do tego sklepu a nie innego albo czy Doda ma różowe majtki czy dziś jest bez majtek.
Pomyśleć że ci zdrajcy będą rzadzic następne 4 lata