Wyświetl pojedynczy post
Arapaho
Senior Member
 
 
Od: 06.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12489
Stary 07.04.2011, 21:12
orzeu napisał(a):Wyświetl post
Jesli jeszcze nie bylo:

http://biznes.interia.pl/news/wielki...kolana,1609318

Propnuje nie wyciagac zbyt daleko idacych wnioskow bo glowa rozboli.
K...a nóż się w kieszenie otwiera. Główna zapora w biznesach z Wielkim Bratem zniknęła to 1,2 mld oddali ruskim, a dla równowagi złupili swoich VAT-em i przeleli kasę do zusowskiej dziury bez dna.
W normalnym kraju media by o tym trąbiły przez miesiąc a u nas pier...lą o czemu Kaczyński poszedł do tego sklepu a nie innego albo czy Doda ma różowe majtki czy dziś jest bez majtek.
Pomyśleć że ci zdrajcy będą rzadzic następne 4 lata
...........................
– Panie marszałku, a jaki program tej partii?
– Najprostszy z możliwych. Bić ....y i złodziei, mości hrabio.
Opis: rozmowa hrabiego Skrzyńskiego z Piłsudskim na temat możliwości założenia przez Piłsudskiego partii politycznej