orzeu napisał(a):

No to może coś dla przeciwwagi w tej rozgrywce o niezależność. Dzisiaj rano, podane przez RMF:
Szacunki zza Oceanu potwierdzają: Polska ma gigantyczne zasoby gazu łupkowego. Co więcej, po zsumowaniu rezerw gazu konwencjonalnego oraz wydobywalnych zasobów gazu uwięzionego w skałach, okazuje się, że żaden kraj w Europie, poza Rosją, nie ma tyle gazu do Polska.
Więcej pod tym adresem:
http://m.rmf24.pl/ekonomia/news-pols...lat,nId,333467
I chyba w tym przypadku, też trzeba uważać na daleko idące wnioski...