Wyświetl pojedynczy post
Vinci
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 03.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12487
Stary 07.04.2011, 19:15
orzeu napisał(a):Wyświetl post
Jesli jeszcze nie bylo:

http://biznes.interia.pl/news/wielki...kolana,1609318

Propnuje nie wyciagac zbyt daleko idacych wnioskow bo glowa rozboli.
No to może coś dla przeciwwagi w tej rozgrywce o niezależność. Dzisiaj rano, podane przez RMF:

Szacunki zza Oceanu potwierdzają: Polska ma gigantyczne zasoby gazu łupkowego. Co więcej, po zsumowaniu rezerw gazu konwencjonalnego oraz wydobywalnych zasobów gazu uwięzionego w skałach, okazuje się, że żaden kraj w Europie, poza Rosją, nie ma tyle gazu do Polska.

Więcej pod tym adresem:

http://m.rmf24.pl/ekonomia/news-pols...lat,nId,333467

I chyba w tym przypadku, też trzeba uważać na daleko idące wnioski...
"Kradzione szczęścia nie daje..."