O, o. Projekty już są

Choć osobiście miałem na myśli fragment
"Nikt nie wymaga od was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od was ambitnej i nieustępliwej walki"
Duże litery + herb po obu stronach. Ale te co zrobiłeś Sayek też dobre.
Szczerze powiem, pisałem kiedyś do działu marketingu opisując ten pomysł. I... ani "dziękuje, będziemy w kontakcie" ani "spier***** debilu zajmij się sobą". A wydaję mi się, że poważny klub mógłby mieć przygotowany szablon odpowiedzi nawet na najgłupsze pomysły i propozycje w stylu "dziękujemy, pomyślimy ble ble ble". Choćby nawet mieli to tam gdzie ja Cracovię.