|
Super sprawa. Na jednej trybunie daty mistrzostw a pośrodku Biała Gwiazda i może jeszcze napis Wisła (gwiazda) Kraków.
A na drugiej trybunie cytat Reymana, choć osobiście wolałbym jednym ciągiem cały cytat a herby albo po jednym z lewej i prawej albo jeden pośrodku.
Super to wykonaliście ;D
|