Wyświetl pojedynczy post
rafkur
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 10.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18062
Stary 07.04.2011, 17:51
AMF napisał(a):Wyświetl post
kiedyś były plany żeby walnąć tam grafiti napis ale zgode na to musiał wyrazić jaśnie pan architekt. może teraz w nowych okolicznościach (ś.p.) by się udało
Zostawmy architekta w spokoju. Kto chce niech się pomodli kto nie niech się zamknie. Myślę, że architekt nie miałby nic przeciwko wykorzystaniu tego paska pod warunkiem, że będzie to zrobione z gustem.
Odpowiedz cytując