AMF napisał(a):

|
kiedyś były plany żeby walnąć tam grafiti napis ale zgode na to musiał wyrazić jaśnie pan architekt. może teraz w nowych okolicznościach (ś.p.) by się udało
|
Zostawmy architekta w spokoju. Kto chce niech się pomodli kto nie niech się zamknie. Myślę, że architekt nie miałby nic przeciwko wykorzystaniu tego paska pod warunkiem, że będzie to zrobione z gustem.