http://www.90minut.pl/news/152/news1...isje-Ligi.html
brak regulacji finansowych--- kara pieniężna. hm dobre...
czyli jak tą kare nie zaplacą to im też przyłożą kare

finansową.....
przecież to chore jak nie mają za co zapłacić miernym piłkarzynom to może będę mieli na kare...


.... chory kraj, chory system