Temat
:
Budowa stadionu, nowej hali i bazy treningowej (komentarze)
Wyświetl pojedynczy post
AMF
Senior Member
Od: 01.2006
Offline
#
18060
07.04.2011, 17:37
kiedyś były plany żeby walnąć tam grafiti napis ale zgode na to musiał wyrazić jaśnie pan architekt. może teraz w nowych okolicznościach (ś.p.) by się udało
AMF
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do AMF
Znajdź inne posty napisane przez AMF