|
Na plastiku czy farbą nie ma znaczenia. To i to jest tanie. Małym kosztem możemy stuningować nasz stadion, który i tak od środka wygląda fajnie. Szczerze mówiąc ja też oglądając mecze Legii myślałem o tym ich pasku. Zakładałem, że u nas też takie coś zrobią przy końcu budowy. Natomiast bardzo sensowna inicjatywą jest zrobienie tego zgodnie z sugestiami kibiców. Ja bym dał z jednej strony tekst Reymana a z drugiej daty mistrzostw. Miejsca jest wiele.
|