studio napisał(a):

Oczywista oczywistoscia jest ze u nas trzeba podloze wymienic skoro tam jest pelno gruzu i udeptane przez ciezki sprzet Na Alianz Arena chyba wymieniaja latem jak jes przerwa?
|
Dla mnie to jest jakiś mityczny problem.
Po pierwsze z tego co pamiętam, przed wjazdem ciężkiego sprzętu, ułożono na murawie ogromne płyty betonowe. Nie znam wymiarów. Ale zapewne ok 2x4m. A każdy chyba wie, co to jest nacisk jednostkowy.
Po drugie. Głęboka orka ziemi załatwiłaby sprawę spulchnienia gleby.