|
Przecież samo wykonanie tego napisu nie będzie jakoś specjalnie drogie. Niech wpuszczą graficiarzy i za darmo odwalą robotę. Trzeba im dać tylko na farby. Zrzutka na jasno określony cel na jednym meczu albo dwóch i problem załatwiony.
Inna sprawa, czy to nie ma być powierzchnia reklamowa. Wtedy po zawodach.
|