Bardzo mi się to podoba

Wnętrze stadionu będzie niesamowite (choć już teraz robi wrażenie), a takie kosmetyczne poprawki mogą wiele zmienić na plus
Tak jak mówi jaszczur - niech autor podeśle projekty i kilka słów od siebie na maila SKWK, tudzież klubu.