Wyświetl pojedynczy post
Simao1
Senior Member
 
 
Od: 07.2008
Skąd: Tarnów/Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18047
Stary 07.04.2011, 15:20
Bardzo mi się to podoba Wnętrze stadionu będzie niesamowite (choć już teraz robi wrażenie), a takie kosmetyczne poprawki mogą wiele zmienić na plus

Tak jak mówi jaszczur - niech autor podeśle projekty i kilka słów od siebie na maila SKWK, tudzież klubu.
Odpowiedz cytując