|
Senior Member
Offline
|
#2086

07.04.2011, 14:20
|
studio napisał(a): 
|
W Gdansku jest jedna najwazniejsza roznica miedzy tym co mamy w Poznaniu, tam Lechia moze spkojnie grac na Traugutta i sie przeniesc jak murawa juz sie ladnie ukorzeni, u nas to jakas parodia jest w tym punkcie.
|
Toż macie swoje Wronki.
|
|