Wyświetl pojedynczy post
Mario Nh
Senior Member
 
 
Od: 08.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18040
Stary 07.04.2011, 14:07
Takie hasło nigdy w życiu nie przejdzie. Ale sama powierzchnia nie powinna czekać do ukończenia stadionu na jej zagospodarowanie z trzech prostych powodów:
-Wygląda to brutalnie i obskurnie.
-Nikt nie wie kiedy ten stadion zostanie ukończony.
-Gdyby miała posłużyć jako miejsce na reklamę - kasa.
Odpowiedz cytując