|
Pomysł z umieszczeniem tam słów Reymana chwycił mnie za serce. To naprawdę byłoby coś niezwykłego w skali światowej. Proste, ale bardzo wymowne. Obawiam się jednak, że nasz klub bardziej łakomy byłby na walnięcie na całą długość reklamy. Nie można by ich winić, ale gdyby jednak dali hasło, taki gest na pewno zostałby doceniony.
Sayek - a większe litery (i kapitaliki) i z herbami tylko na krańcach?
|