Wyświetl pojedynczy post
Mishuh
Senior Member
 
Od: 06.2005
Skąd: z innej bajki

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18037
Stary 07.04.2011, 14:02
Pomysł z umieszczeniem tam słów Reymana chwycił mnie za serce. To naprawdę byłoby coś niezwykłego w skali światowej. Proste, ale bardzo wymowne. Obawiam się jednak, że nasz klub bardziej łakomy byłby na walnięcie na całą długość reklamy. Nie można by ich winić, ale gdyby jednak dali hasło, taki gest na pewno zostałby doceniony.

Sayek - a większe litery (i kapitaliki) i z herbami tylko na krańcach?
Odpowiedz cytując