|
Na wielu obiektach w Europie wymienia sie trawe kilka razy w roku w trakcie sezonu...przyklad wspomniany Bayern Monachium.
Nigdy nie slyszalem aby za kazdym razem czekano na jakies ukorzenienie, mimo ze tez graja tam dwa zespoly alebowiem dochodzi "1860".
W Poznaniu najwyrazniej nie ma warunkow do zycia.....zreszta ta mgla wskazuje na zla cyrkulacje powietrza.
Faktem jest natomiast, ze murawa w Gdansku bedzie o 50% mniej deptana....to tez czynnik na+.
Rozmawialem z fachowcami o ewentualnym stanie gdanskiej i wszyscy sa spokojni.
Jedna murawa na runde spokojnie wystarczy.
Jedyna zagadka, jak zniesie ew. koncerty lub inne imprezy masowe na niej organizowane.
Ostatnio edytowane przez Pilsner : 07.04.2011 o godz. 14:05.
|