willow napisał(a):

Mówiąc o kimś słaby/dobry, trzeba mieć jakis punkt odniesienia. Dla mnie punktem odniesienia jest Baszczyński, a temu niestety Erik do pięt nie dorasta. Podobnie ma się sprawa z lewym obrońcą. Pietja przynajmniej raz na jakis czas bramki strzelał.
Jak dla mnie, dwóch bocznych obrońców jest teraz absolutnym priorytetem, do tego jeden skrzydłowy i jeden napastnik. To powinno być celem transferowym na najbliższe okienko.
Wiadomo, że dziur jest więcej, ale mam świadomość sytuacji finansowej i twardo stąpam po ziemi. Więcej niż 2-4 zawodników gotówkowo nie pozyskamy, o ile w ogóle tylu damy radę zakontraktować.
|
Baszczowi to żaden obrońca z tej ligi do pięt nie dorasta na tą chwilę. A już do Alvareza przez niektórych tak chwalonego Cikoszowi nie jest daleko. Może bardziej widoczny był, ale efekt jego akcji był taki jak i Erika.