Wyświetl pojedynczy post
tas de fleia
Senior Member
 
Od: 02.2008
Skąd: Jaworzno

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#44022
Stary 07.04.2011, 13:46
willow napisał(a):Wyświetl post
Mówiąc o kimś słaby/dobry, trzeba mieć jakis punkt odniesienia. Dla mnie punktem odniesienia jest Baszczyński, a temu niestety Erik do pięt nie dorasta. Podobnie ma się sprawa z lewym obrońcą. Pietja przynajmniej raz na jakis czas bramki strzelał.

Jak dla mnie, dwóch bocznych obrońców jest teraz absolutnym priorytetem, do tego jeden skrzydłowy i jeden napastnik. To powinno być celem transferowym na najbliższe okienko.

Wiadomo, że dziur jest więcej, ale mam świadomość sytuacji finansowej i twardo stąpam po ziemi. Więcej niż 2-4 zawodników gotówkowo nie pozyskamy, o ile w ogóle tylu damy radę zakontraktować.
Baszczowi to żaden obrońca z tej ligi do pięt nie dorasta na tą chwilę. A już do Alvareza przez niektórych tak chwalonego Cikoszowi nie jest daleko. Może bardziej widoczny był, ale efekt jego akcji był taki jak i Erika.
Odpowiedz cytując