Wyświetl pojedynczy post
Amstaff
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1232
Stary 07.04.2011, 13:31
zikos napisał(a):Wyświetl post
Witam! Mam pytanie i zarazem prośbę: POSIADA KTOŚ PIŁKARSKI HERB WISŁY W DUŻEJ ROZDZIELCZOŚCI? Chcę zrobić prezent urodzinowy w postaci antyramy na ścianę z dużym herbem Wisełki.
Mam Herb Wisły, logo SSA nie posiadam

Odpowiedz cytując