Temat
:
Wiślackie Foto&Video
Wyświetl pojedynczy post
Amstaff
Socios Wisła Kraków
Od: 11.2002
Skąd: Kraków
Offline
#
1232
07.04.2011, 13:31
zikos
napisał(a):
Witam! Mam pytanie i zarazem prośbę: POSIADA KTOŚ PIŁKARSKI HERB WISŁY W DUŻEJ ROZDZIELCZOŚCI? Chcę zrobić prezent urodzinowy w postaci antyramy na ścianę z dużym herbem Wisełki.
Mam Herb Wisły, logo SSA nie posiadam
www.spoon.pl
Amstaff
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Amstaff
Odwiedź stronę domową użytkownika Amstaff!
Znajdź inne posty napisane przez Amstaff