Temat
:
Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
studio
Banita
Od: 08.2008
Offline
#
10315
07.04.2011, 13:22
I dlatego ze GoWno cos naskrobie to mamy czegos nie robic? Znow bezsensowna dyskusja o dawaniu "rzezniczaka"? Trzeba miec gleboko w aaa nie, to Zytnicki lubi miec, trzeba olewac to co marne pismaki naskrovia i robic swoje.
studio
Zobacz publiczny profil
Znajdź inne posty napisane przez studio