Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
studio
Banita
 
Od: 08.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10315
Stary 07.04.2011, 13:22
I dlatego ze GoWno cos naskrobie to mamy czegos nie robic? Znow bezsensowna dyskusja o dawaniu "rzezniczaka"? Trzeba miec gleboko w aaa nie, to Zytnicki lubi miec, trzeba olewac to co marne pismaki naskrovia i robic swoje.
Odpowiedz cytując