Wyświetl pojedynczy post
sayek89
Senior Member
 
Od: 11.2007
Skąd: Reymonta 22

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18027
Stary 07.04.2011, 13:07
Według mnie o ile dożyjemy czasów kiedy stadion zostanie w całości otwarty, to na pewno będzie i taki "pasek" i więcej punktów gastronomicznych, reklamy obok telebimów. A przede wszystkim musi być oficjalny operator.
Odpowiedz cytując