Temat
:
Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
medyk
Senior Member
Od: 07.2005
Offline
#
10314
07.04.2011, 13:07
studio
napisał(a):
Phi... chleb powszedni w Poznaniu z takimi artykulami
Najbardziej mnie smieszy watek kiedy pisza ciagle ze rodziny z dziecmi boja sie przychodzic na mecze, a na dwie najbardziej znienawidzone przez GoWno druzyny przychodzi najwiecej kibicow. U nas dodatkowo jest osobny sektor gdzie zawsze ponad 1000 dzieciakow jest
Dziwna kolejka przed nami, w sumie tylko wasze spotkanie w miare ciekawe, reszta to bedzie kopanina po glowie.
prawda taka ze sami sobie niektorzy sraja we wlasne gniazdo, skoro wiadome jest powszechne polowanie GW na sensacje typu boja sie przyjsc rodziny albo ktos kogos oplul to po co robic takie akcje.. jedna glupota a potem pisania na 2 miesiace
Dan Petrescu:
"Jeżeli polscy piłkarze nie zmienią swojego podejścia do wykonywanego zawodu, takie wpadki będą się wam zdarzać coraz częściej"
medyk
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do medyk
Znajdź inne posty napisane przez medyk