Zgaduję, że taki pasek u nas też wykonają jak będą robić elewację całego stadionu, czyli nie wiadomo.
A co do stadionu legii to jedna rzecz mi się tam podoba. Jak mają biały napis legia to pod białymi krzesełkami wmontowali czarne, które dają taki lepszy efekt tego wielkiego napisu, szkoda że u nas tak nie ma, ale i tak jest fajnie
