Wyświetl pojedynczy post
wujekWojtek
Senior Member
 
 
Od: 02.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18020
Stary 07.04.2011, 12:30
Zgaduję, że taki pasek u nas też wykonają jak będą robić elewację całego stadionu, czyli nie wiadomo.

A co do stadionu legii to jedna rzecz mi się tam podoba. Jak mają biały napis legia to pod białymi krzesełkami wmontowali czarne, które dają taki lepszy efekt tego wielkiego napisu, szkoda że u nas tak nie ma, ale i tak jest fajnie
Odpowiedz cytując