nie wiem czy ten temat został już opisany, ale nawet jeśli tak to warto o tym przypomnieć. Popatrzcie na to zdjęcie:
Wiem wiem, stadion ległej może się źle kojarzyć, ale bardzo mi się podoba ten zielony pasek zamiast brzydkiego betonu. Może u nas coś takiego udałoby się zrobić. Wydaje mi się, że nie jest to wielki koszt, a efekt wizualny może być rewelacyjny!
P.S. może ktoś z Was zrobi to ładnie w jakimś programie graficznym (zaproponuje kolor i rozmieszczenie Herbu) - ja niestety nie umiem tego...