Wyświetl pojedynczy post
kornd
Senior Member
 
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18018
Stary 07.04.2011, 11:59
Docelowe miejsce na kamerę jest na tym betonowym podeście. Daszek nie jest przeznaczony jako miejscę na kamerę. Telebim będzie zasłaniał przeciwległą trybunę i nie będzie można pokazać ujęcia trybun całego stadionu.
Odpowiedz cytując