Wyświetl pojedynczy post
Tenzen
Senior Member
 
Od: 07.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18017
Stary 07.04.2011, 11:44
Mam takie pytanie o pozycję głównej kamery.

Czy ona nie miała być na daszku? Czy może telebim by zasłaniał i jednak postawili ją niżej?

A może ta na tym zdjęciu to tylko jakaś dodatkowa, a główna jest jednak na daszku?



Co do ramy na telebimy to powinni przykryć pozostałe miejsce jakimiś reklamami by sobie dodatkowo dorobić, a jeśli nie to jakimś motywem typu "Walczymy o Mistrzostwo" lub może samym czarnym kolorem dającym wrażenie ogromnego, panoramicznego telebimy.
Ostatnio edytowane przez Tenzen : 07.04.2011 o godz. 11:48.
Odpowiedz cytując