Kocur napisał(a):

A na zdjęciu:
Kibice Wisły na meczu z Chelsea
|
O proszę - opublikowano to zdjęcie !
Mam je w telefonie - wykonane podczas zwiedzania wystawy w Muzeum Narodowym w Warszawie :
http://www.dwudziestolecie.mnw.art.pl/ekspozycja.html
Byłam mile zaskoczona
Jeśli już o publikacjach na temat Wisły mowa, to w 9 tomie Historii PRL ( lata 1959-1960 ) wydanej przez New Media Concept jest obszerny artykuł pod znamiennym tytułem " Poświęcenie Białej Gwiazdy ", gdzie w dobrym stylu opisana jest historia poświęcenia w tajemnicy stadionu przy Reymonta.
Artykuł jest ilustrowany 3 zdjęciami :
" Wymiana proporczyków przez kapitanów Wisły i Belo Horizonte z 1956 roku "
" Zdjęcie z meczu Wisły z Dynamem Moskwa, 1956 r. "
" 11 Wisły wraz z trenerem, również z 1956 r. "