Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
joshi
Senior Member
 
 
Od: 11.2004
Skąd: Nasty Squad

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10310
Stary 07.04.2011, 10:54
przecież to jest jakiś fenomen, MS odszedł z Wisły bo graliśmy coraz słabiej, z Legii chcą go zwolnić bo grają beznadziejnie, to teraz Lech chce go zatrudnić, szkoda że nie Heńka, ale zawsze to coś
Odpowiedz cytując