skeba napisał(a):

|
Marcelo na 2h przed meczem też daje komenty, a jego profil wygląda na całkiem ok.
|
Już dawno pisałem, że konto Kirma jest fikcyjne-ma prawdziwe ale nie ma w wyszukiwarce i widzą je tylko znajomi. Marcelo ma prawdziwe. Jaracie się tymi kontami że nie do wiary