Wyświetl pojedynczy post
kalvin
Senior Member
 
Od: 04.2007
Skąd: Copacabana

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#967
Stary 07.04.2011, 09:53
Przesłuchałem kilka razy płytę Braha w całości i rzeczywiście świetna produkcja. Bardzo dużo featuringów, ale każdy trzyma poziom.

Coś z innej beczki, chyba nie było:
Prys feat. Jot, Pyskaty "Mogłem więcej" http://www.youtube.com/watch?v=NNt8OJn0POM
Przeważnie zachowuję się poważnie...
Odpowiedz cytując