Temat
:
Hip Hop, Jazz ,Elektronika itd - czyli z dala od komercji
Wyświetl pojedynczy post
kalvin
Senior Member
Od: 04.2007
Skąd: Copacabana
Offline
#
967
07.04.2011, 09:53
Przesłuchałem kilka razy płytę Braha w całości i rzeczywiście świetna produkcja. Bardzo dużo featuringów, ale każdy trzyma poziom.
Coś z innej beczki, chyba nie było:
Prys feat. Jot, Pyskaty "Mogłem więcej"
http://www.youtube.com/watch?v=NNt8OJn0POM
Przeważnie zachowuję się poważnie...
kalvin
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do kalvin
Znajdź inne posty napisane przez kalvin