tas de fleia napisał(a):

|
Nie no bez przesady w tej chwili już takie kwoty nie robią wrażenia mimo wszystko nawet jak na ławkę. Według mnie jednak Erik powinien zostać w Wiśle bo wcale nie prezentuje się tak najgorzej. Widać świetną kondycję ma, chłopak jest ambitny wydaje mi się i mimo wszystko faktycznie już ograny w miarę. Na ławie mielibyśmy zawodnika, który może wejść bez specjalnego obniżenia jakości a oto chodzi. A w perspektywie myślę, że może być naprawdę solidnym zawodnikiem nawet do pierwszej 11.
|
Może i nie robią wrażenia tylko że sytuacja Wisły jak dotąd i od dość dawna jest taka,że nie stać nas na sprowadzenie napastnika żeby było 2 klasycznych, strzelających napatników, a niektórzy z Was mimo to chcieliby wydać kupę kasy na słabego rezerwowego.