Temat
:
Budowa stadionu, nowej hali i bazy treningowej (komentarze)
Wyświetl pojedynczy post
cozymodo
Member
Od: 07.2004
Skąd: Krakow
Offline
#
18015
07.04.2011, 06:23
Sciana z pustaków to jedno mnie jeszcze bardziej przerażają te pseudo rynny wiszące tuż obok to jest jakaś masakra .....
Powód: literówka :-)
Ostatnio edytowane przez cozymodo : 07.04.2011 o godz. 06:23.
cozymodo
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do cozymodo
Znajdź inne posty napisane przez cozymodo