Wyświetl pojedynczy post
cozymodo
Member
 
 
Od: 07.2004
Skąd: Krakow

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18015
Stary 07.04.2011, 06:23
Sciana z pustaków to jedno mnie jeszcze bardziej przerażają te pseudo rynny wiszące tuż obok to jest jakaś masakra .....
Powód: literówka :-)
Ostatnio edytowane przez cozymodo : 07.04.2011 o godz. 06:23.
Odpowiedz cytując