|
Korona niby slaba ale na nas sie zepną i zobaczycie jak beda biegac.
Trzeba przygotowac sie na walke,tylko nie jak w chodzonego w Bytomiu bo znowu mozemy punkty stracic.
Licze sie sie w koncu Genkov odblokuje i zacznie stwarzac jakies sytuacje bo czas najwyzszy.
No i zeby Melikson znowu zaczal robic akcje,bo otatnio lekko "przygasl".
|