Wyświetl pojedynczy post
Wojtas
Senior Member
 
 
Od: 06.2006
Skąd: inąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#51
Stary 06.04.2011, 23:48
Korona niby slaba ale na nas sie zepną i zobaczycie jak beda biegac.

Trzeba przygotowac sie na walke,tylko nie jak w chodzonego w Bytomiu bo znowu mozemy punkty stracic.
Licze sie sie w koncu Genkov odblokuje i zacznie stwarzac jakies sytuacje bo czas najwyzszy.
No i zeby Melikson znowu zaczal robic akcje,bo otatnio lekko "przygasl".
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując