Temat
:
Pytania do moderatorów i bieżące działania!
Wyświetl pojedynczy post
SpongeBob
Senior Member
Od: 01.2007
Offline
#
2487
06.04.2011, 21:42
znajde gdzies na forum temat w ktorym moge oglosic ze znalazlem karte kibica? nie chce robic bajzlu i zakladac nowego.
SpongeBob
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do SpongeBob
Znajdź inne posty napisane przez SpongeBob