Wyświetl pojedynczy post
ponury
Senior Member
 
Od: 11.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12484
Stary 06.04.2011, 20:29
flamengista napisał(a):Wyświetl post
Ja mam na ten temat nieco inne zdanie. Uważam, że jesteśmy krajem którym większość potęg tego świata w ogóle się nie interesuje. Jesteśmy dla nich kompletnym zadupiem, miejscem które prawie nie funkcjonuje w ich świadomości. I chyba należy być z tego faktu szczęśliwym

Tyle, że te potęgi to: USA, Chiny, Indie, Brazylia i ew. Rosja. Tak, nawet Rosja się nami specjalnie nie interesuje. A już USA mają nas w głębokim poważaniu.
Ruskim funkcjonuje w świadomości tyle, że przez nas trzeba rurę kłaść na dnie morza a szyny przez Czechy/Słowację. Już zawsze będziemy im przeszkadzać
Ty sam Boże jakoś jest zawsze sprawiedliwy,
Ty wyniszcz aż do szczętu ten naród złośliwy.

Dla dobra wszystkich - i białych, i kolorowych - rozdział cywilizacyjno-kulturowy musi zostać zachowany, a każdy winien żyć tam, gdzie umieściła go ręka Najwyższego.