flamengista napisał(a):

Ja mam na ten temat nieco inne zdanie. Uważam, że jesteśmy krajem którym większość potęg tego świata w ogóle się nie interesuje. Jesteśmy dla nich kompletnym zadupiem, miejscem które prawie nie funkcjonuje w ich świadomości. I chyba należy być z tego faktu szczęśliwym
Tyle, że te potęgi to: USA, Chiny, Indie, Brazylia i ew. Rosja. Tak, nawet Rosja się nami specjalnie nie interesuje. A już USA mają nas w głębokim poważaniu.
|
Ruskim funkcjonuje w świadomości tyle, że przez nas trzeba rurę kłaść na dnie morza a szyny przez Czechy/Słowację. Już zawsze będziemy im przeszkadzać
