Wyświetl pojedynczy post
krkgiba
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 03.2008
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18013
Stary 06.04.2011, 19:04
tomaslfc14 napisał(a):Wyświetl post
skoro tak się przechadzacie obok to może porobilibyście jakieś fotki, bo ciekaw jestem jak im idą prace wkolo stadionu
mówisz - masz: http://forumkraka.pl/watek-Stadion-Wisły-Kraków
Ostatnio edytowane przez krkgiba : 07.04.2011 o godz. 00:28.
Odpowiedz cytując