Wyświetl pojedynczy post
Odin
Banita
 
Od: 11.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#31
Stary 06.04.2011, 18:52
Finał Podbeskidzie-Lechia,Lechia opier**li Bielsko ,Śląsk drugie miejsce w tabeli ,Wisełka mistrz ,puchary w Londynie wszyscy 3 Królowie w jednym terminie ..ahhh co by to było
Odpowiedz cytując