Temat
:
Puchar Polski w wykonaniu innych zespołów.
Wyświetl pojedynczy post
Odin
Banita
Od: 11.2010
Offline
#
31
06.04.2011, 18:52
Finał Podbeskidzie-Lechia,Lechia opier**li Bielsko ,Śląsk drugie miejsce w tabeli ,Wisełka mistrz ,puchary w Londynie wszyscy 3 Królowie w jednym terminie ..ahhh co by to było
Odin
Zobacz publiczny profil
Znajdź inne posty napisane przez Odin