flamengista napisał(a):

|
Na poważnie - jak myślą o zatrudnianiu Henia, to niech lepiej zostawią Skorżę. Chyba, że liczą na doświadczenie Kasperczaka we współpracy z kibicami - przy "motywowaniu" piłkarzy.
|
Jedno jest pewne: Zespół zareaguje pozytywnie

Poważnie to myślę, że nie zostanie trenerem Legii.