Wyświetl pojedynczy post
brzydki.brzydal
Senior Member
 
 
Od: 07.2009
Skąd: Kraków/Tychy

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21512
Stary 06.04.2011, 18:46
Krzysiek napisał(a):Wyświetl post
Cholera, mi to zawsze wpadnie do głowy piosenka, której później nie mogę znaleźć:/

Mianowicie, ostatnio na karaoke, grupka ludzi śpiewała piosenkę, w której chyba był słowa "... I like You...". Śmieszne, wiem, ale byłem już po którymś piwie. Piosenka ta miała mocne nawet brzmienie. Kojarzy ktoś, coś?

Pozdro!
Moze to?
http://www.youtube.com/watch?v=nTcihBUWIVA
Odpowiedz cytując