|
Senior Member
Od: 07.2009
Skąd: Kraków/Tychy
Offline
|
|
Krzysiek napisał(a): 
Cholera, mi to zawsze wpadnie do głowy piosenka, której później nie mogę znaleźć:/
Mianowicie, ostatnio na karaoke, grupka ludzi śpiewała piosenkę, w której chyba był słowa "... I like You...". Śmieszne, wiem, ale byłem już po którymś piwie. Piosenka ta miała mocne nawet brzmienie. Kojarzy ktoś, coś?
Pozdro!
|
Moze to?
http://www.youtube.com/watch?v=nTcihBUWIVA
|
|