|
Cholera, mi to zawsze wpadnie do głowy piosenka, której później nie mogę znaleźć:/
Mianowicie, ostatnio na karaoke, grupka ludzi śpiewała piosenkę, w której chyba był słowa "... I like You...". Śmieszne, wiem, ale byłem już po którymś piwie. Piosenka ta miała mocne nawet brzmienie. Kojarzy ktoś, coś?
Pozdro!
E:
Brzydalu, niestety nie :/ Tekstu angielskiego dokładnie nie pamiętam, ale chyba chodziło tam jeszcze o wyjściu na jakąś imprezę.
Ostatnio edytowane przez Krzysiek : 06.04.2011 o godz. 19:00.
 I w każdej chwili, czy dobrej czy złej, będę kochał WISEŁKĘ na pewno to wiem!
Znów przyjdzie wiosna i lepsze czasy, powróci nasza Wisełka na czoło ekstraklasy!
|