Marszałek napisał(a):

Ale co to za nowość. Skorża wyleciał od nas za to z czym teraz boryka się Legia. Czyli zatrudnienie Kasperczaka będzie naturalną koleją rzeczy. W sumie Kasperczak to taka starsza wersja Skorzy
|
Ja myślę, że trzeba być konsekwentnym. Sprowadzić Kasperczaka, a do tego kupić od nas Łobodzińskiego oraz Gargułę. Można ich wymienić na Rzeźniczaka, który na Łazienkowskiej i tak ma przerąbane.
No i Kasper może odkurzy Strąka - niech i Górnik coś z tego ma
Na poważnie - jak myślą o zatrudnianiu Henia, to niech lepiej zostawią Skorżę. Chyba, że liczą na doświadczenie Kasperczaka we współpracy z kibicami - przy "motywowaniu" piłkarzy.
Jak już pisałem wcześniej, a także pisał jeden z przedmówców - Tarasiewicz jest wolny.