Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
flamengista
Piknik
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Kraków/Bronowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10301
Stary 06.04.2011, 18:25
Marszałek napisał(a):Wyświetl post
Ale co to za nowość. Skorża wyleciał od nas za to z czym teraz boryka się Legia. Czyli zatrudnienie Kasperczaka będzie naturalną koleją rzeczy. W sumie Kasperczak to taka starsza wersja Skorzy
Ja myślę, że trzeba być konsekwentnym. Sprowadzić Kasperczaka, a do tego kupić od nas Łobodzińskiego oraz Gargułę. Można ich wymienić na Rzeźniczaka, który na Łazienkowskiej i tak ma przerąbane.

No i Kasper może odkurzy Strąka - niech i Górnik coś z tego ma

Na poważnie - jak myślą o zatrudnianiu Henia, to niech lepiej zostawią Skorżę. Chyba, że liczą na doświadczenie Kasperczaka we współpracy z kibicami - przy "motywowaniu" piłkarzy.

Jak już pisałem wcześniej, a także pisał jeden z przedmówców - Tarasiewicz jest wolny.
Uma vez Flamengo, sempre Flamengo
Odpowiedz cytując