Wyświetl pojedynczy post
Proud
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 07.2007
Skąd: Bydgoszcz

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18010
Stary 06.04.2011, 17:54
jutro napisał(a):Wyświetl post
No i budynek gdzie były kasy i bramki na dawny sektor B przeszedł do historii. Zostały już tylko gruzy z niego
Jak wracałem z uczelni i zobaczyłem gruzy, to przyznam, że trochę mi się smutno zrobiło...

Pamiętam, że jako dzieciak musiałem "walczyć" aby kolejka mnie nie wypchneła na bok , ogólnie sporo wspomnień z tymi starymi kasami jest.

Ale taka kolej rzeczy. Musimy się cieszyć, że klub się rozwija i coraz lepszych warunkach będziemy oglądać spotkania Białej Gwiazdy.
Odpowiedz cytując