jutro napisał(a):

No i budynek gdzie były kasy i bramki na dawny sektor B przeszedł do historii. Zostały już tylko gruzy z niego
|
Jak wracałem z uczelni i zobaczyłem gruzy, to przyznam, że trochę mi się smutno zrobiło...
Pamiętam, że jako dzieciak musiałem "walczyć" aby kolejka mnie nie wypchneła na bok

, ogólnie sporo wspomnień z tymi starymi kasami jest.
Ale taka kolej rzeczy. Musimy się cieszyć, że klub się rozwija i coraz lepszych warunkach będziemy oglądać spotkania Białej Gwiazdy.