A'propos zmian trenerskich - zajrzałem trochę na legijne forum, i niewesołe miny mają warszawiacy. O umiejętnościach Skorży piszą np. tak:
Cytat:
|
Skorża jesteś KONIEM TROJAŃSKIM - Cupiał pewnie do tej pory płaci Ci pensję, a Ty odwalasz idealnie pracę. Osłabiasz jak możesz najgroźniejszego rywala...
|
Chcą zmian na lepsze, co mnie wcale nie dziwi:
Cytat:
|
To już wszystko będziemy brać z Wisły? Kiedy będzie Holender?
|
Jednocześnie potrafią docenić fachowość tandemu Robert - Stan (przynajmniej niektórzy):
Cytat:
|
ja takiego Maskaanta do spółki z Valckxem to bym brał do nas z pocałowaniem ręki, skład ma tam średni, a w lidze sobie spokojnie odjeżdżają
|
Jednym słowem, patrząc na:
- Jagiellonię, która wiosną nie może "odpalić";
- Legię i jej "trójpak" porażek;
- Koronę, która gra słabo, a posada trenera się chwieje;
- Polonię W., która ma x-nego trenera w tym roku;
- Arkę, która nie może wyleźć ze strefy spadkowej;
- Cracovię na ostatnim miejscu i oby tak do końca
To nasz klub wygląda na oazę spokoju. Mam nadzieję, że Wisełka wykorzysta problemy rywali (a czemu nie?), i przyprawi o jeszcze większą frustrację naszych rywali, szczególnie tych, co "idą na majstra".