Wyświetl pojedynczy post
MCX
Senior Member
 
 
Od: 06.2003
Skąd: Piła

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5445
Stary 06.04.2011, 13:52
joshi napisał(a):Wyświetl post
HK w Legii to dla nas świetna wiadomość!! Nie wiem jak skończy się ten sezon, ale w przyszłym mamy jednego rywala w walce o MP mniej!
Uważasz, że Kasperczak tak długo pozostanie w Warszawie? Mam wątpliwości
Odpowiedz cytując