Wyświetl pojedynczy post
rav
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2484
Stary 06.04.2011, 13:41
Najwyraźniej uznałem, że ten temat wymaga skonsultowania w wewnętrznym gronie.

Jako były moderator mogłeś na to wpaść. Zamiast tego wpadasz po paru dniach i żalisz się smętnie.

Wątek uważam za zakończony.
Odpowiedz cytując