|
Czy moge złożyć PIT przez neta jeśli składam go pierwszy raz ? Tak jak ktoś napisał wcześniej :
"Podpisu ani ręcznego ani elektronicznego nie potrzeba, formą zastępczą jest kwota dochodu z PIT-2009."
PIT w 2009 jeszcze nie musiałem składać, to co w takiej sytuacji ? Mam wpisać kwote za 2009 równą 0 ? Czy w ogóle darować sobie składanie PIT przez neta.
|