Wyświetl pojedynczy post
Zed_is_dead
Member
 
Od: 11.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21504
Stary 06.04.2011, 13:35
Czy moge złożyć PIT przez neta jeśli składam go pierwszy raz ? Tak jak ktoś napisał wcześniej :
"Podpisu ani ręcznego ani elektronicznego nie potrzeba, formą zastępczą jest kwota dochodu z PIT-2009."

PIT w 2009 jeszcze nie musiałem składać, to co w takiej sytuacji ? Mam wpisać kwote za 2009 równą 0 ? Czy w ogóle darować sobie składanie PIT przez neta.
Odpowiedz cytując