Wyświetl pojedynczy post
BronekTS
Senior Member
 
 
Od: 04.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18006
Stary 06.04.2011, 11:09
Ja mam takie pytanie w związku z tymi zdjęciami które pojawiły się na oficjalnej stronie Wisły.

Jak u nas mają wyglądać ławki rezerwowych. Bo niby są jakieś schodki robione do tego "kanału" przed trybuną. No Ale co tam będzie ? Włożą tam zwykłą ławkę taką jak teraz stoi przed trybują i to wszystko ? Czy rozwiązanie podobne jak np. na Lechu jest, że ławka jest zintegrowana jakby z trybuną i są normalne pojedyncze siedziska ?
Odpowiedz cytując