arti napisał(a):

Hmm - ponoć 300 czy 400 tys euro do dopłaty za zakup definitywny. Popatrzmy za jakiego piłkarza...
Defensywa, taktyka, technika, klepa, wrzuta, strzał - wszystko to słabo albo bardzo słabo
Chyba ma dobrą wydolność... Nie za mało na grę w Wiśle? Nie za mało na wydawanie takiej kwoty?
Uważam, że bez większego kłopotu za te pieniądze znajdzie się grajka o kilka klas lepszego.
|
Tylko jest taka sprawa ,że my potrzebujemy 2 prawych obrońców a Cikos na rezerwowego nadaje się bardzo dobrze ,zresztą małe są szanse że znajdziemy w jednym okienku dwóch lepszych prawych obrońców a przecież to nie jest jedyna pozycja do wzmocnienia . Ktoś pewnie powie ,że rezerwowym może być Burliga ale on jest za słaby w defensywie i ma zbyt małe doświadczenie ( przydałoby mu się wypożyczenie by mógł się ograć w seniorskiej piłce). Cikos w przeciwieństwie do niego zagrał już sporo meczów w najwyższej klasie rozgrywkowej na Słowacji i prawie cały sezon w naszej ekstraklasie ,oraz na arenie międzynarodowej w młodzieżówce Słowacji U-21 gdzie był chyba kapitanem ,więc jak na swój ciągle młody wiek jest już doświadczonym zawodnikiem i ciągle się rozwija . Zresztą gadanie teraz czy zostawić Cikosa czy nie nie ma sensu ponieważ o tym i tak zdecydują Robert ze Stanem . Jeśli wykupią go to znaczy że widzą w nim potencjał , jeśli pozwolą odejść i na jego miejsce ściągną dwóch nowych prawych obrońców to będzie to znaczyć że Cikos nie spełnił pokładanych w nim nadziei i nie przekonał do siebie Maskanta. Pożyjemy zobaczymy jak to będzie .
Jednak chciałbym przypomnieć ,że do okienka został jeszcze sporo czasu a my nie jesteśmy jeszcze Mistrzem a od tego będą raczej uzależnione transfery ,więc na razie nie ma sensu zaprzątać sobie tym głowy ponieważ może się jeszcze dużo wydarzyć. Jestem pewny że jeszcze nie zapadły żadne wiążące decyzje w klubie co do letniego okienka , ani co do konkretnych piłkarzy ani do pozycji które muszą być wzmocnione choć wśród pozycji z pewnością są priorytety . Skaucie i Stan teraz mają czas na wnikliwą obserwację i zapytanie czy ktoś chciałby przejść do nas i ile chciałby zarabiać ,itp. i z pewnością to robią ale na decyzje kogo pozyskujemy a kogo odpuszczamy jest jeszcze za wcześnie .