Wyświetl pojedynczy post
Pablo84
Senior Member
 
 
Od: 03.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1338
Stary 06.04.2011, 09:57
Ogryzek napisał(a):Wyświetl post
No wiesz - skoro "pijus" Iwan to twój idol.... sam nie wiem co o tym myśleć
(Bez urazy)

A poważnie - byli słabsi od niego a dostali lepsze oceny - chodzi o elementarną uczciwość w ocenianiu. No chyba że ty też jesteś z tego pokolenia - kogo nie lubię znaczy głupi i ma wszy Znaczy grał źle.
Bez urazy, ale bardziej imponuje mi to, że człowiek ten znalazł się kiedyś na życiowym zakręcie i w przeciwieństwie do wielu, wielu innych piłkarzy wyszedł na prostą i idzie mu coraz lepiej.
Oprócz tego w moim mniemaniu wypowiada się ciekawie ,rzeczowo i kontrowersyjnie na tematy piłkarskie, no ale cóż, jeśli dla kogoś sprawy pozaboiskowe są najważniejsze...Gratuluję nomen omen trzeźwego podejścia do życia jak i hipokryzji, bo w ogóle, to trzezwi piłkarze w tamtych czasa to był wyjątek od reguły a nie na odwrót.
Zresztą, do dzisiaj panowie piłkarze hasają po kasynach, włoczą się po mieście i najebani rzucając w ludźi ananasami .Są też tacy, którzy robią sobie słitasne fotki do lustra z nagim torsem, wiesz co?Wolę jednak tych pierwszych.

Odpowiadając na Twoje pytanie to tak.W pewnym sensie jest dla mnie autorytetem.
Ostatnio edytowane przez Pablo84 : 06.04.2011 o godz. 10:17.

Jak zniszczyć Państwo wg Sun Tzu(„Sztuka wojny”):
http://wolnemedia.net/polityka/instr...korzyc-narody/
Odpowiedz cytując