Temat
:
Reaktywacja Pogoni Lwów
Wyświetl pojedynczy post
Jarza
Senior Member
Od: 06.2004
Skąd: Prądnik Biały Wschód / Grzegórzki Nowe
Offline
#
24
06.04.2011, 09:39
Wiślacy - organizujemy się jakoś w tym temacie?
Inne kluby bez zmrużenia okiem potrafią pomóc...
choćby koleżanki zza błoń:
http://www.pogon.lwow.net/images/sto...ze/20hkpxy.jpg
Jarza
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Jarza
Odwiedź stronę domową użytkownika Jarza!
Znajdź inne posty napisane przez Jarza