Wyświetl pojedynczy post
JrQ-
Senior Member
 
 
Od: 10.2006
Skąd: C:/WINDOWS/Pulpit

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#44011
Stary 06.04.2011, 08:07
dajcie spokój, dojdzie pewnie 3-4 piłkarzy, a nie 15 jak nie którzy chcą, na pewno dojdą boczni obrońcy, jeśli wykupimy Chaveza na środek nikt nie dojdzie, GK jest ok, środek pomocy też obsadzony, możemy sie spodziewać się jeszcze jakiegos napastnika

i te 3 transfery sa raczej pewne, reszta to pewnie bedzie cos ekstra, jak bedzie okazja
Odpowiedz cytując